22. Barevná kompozice
Autor: Bohumil Vrzal
(1940 Náchod - 2004 Brno)
datováno a signováno vpravo dole, lištováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1965
Šířka: 36 cm, výška: 46 cm, rámování: 50 x 40
Konec dražby: 12.09.2022 19:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč