40. Na konci města
Autor: Bohumil Vrzal
(1940 Náchod - 2004 Brno)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek a autorské razítko
Technika: kombinovaná technika, datace: 1997
Šířka: 25 cm, výška: 42 cm, rámování: 56 x 39 cm
Konec dražby: 10.08.2021 20:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč