Oneiristická invence

Autor: Bohumil Vrzal
(1940 Náchod - 2004 Brno)

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, publikováno v autorově monografii strana: 38, olištováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: tempera/plátno, datace: 1966
Šířka: 54 cm, výška: 64 cm, rámování: 66 x 56 cm

Konec dražby: 08.06.2020 20:16 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč