196. Pozdější odpověď
Autor: Aleš Kublák
(1945)
signováno a datováno vlevo dole, na reversu autorský přípis
Technika: olej na plátně, datace: 2018
Šířka: 40 cm, výška: 50 cm
Konec dražby: 21.01.2021 21:21 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč