Pozdější odpověď

Autor: Aleš Kublák
(1945)

signováno a datováno vlevo dole, na reversu autorský přípis
Technika: olej na plátně, datace: 2018
Šířka: 40 cm, výška: 50 cm

Konec dražby: 04.11.2020 22:11 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč