109. Moulin

Autor: Marcel Cramoysan
(1915 Etretat, Francie - 2007 Francie)

signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1956
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 66 x 81 cm

Konec dražby: 25.11.2019 21:17 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 900 Kč