16. A. Ekman - Muž s dýmkou
Signováno vpravo dole, protrženo, rámováno v masivním rámu.
Technika: olej na kartonu, materiál: fixováno na plátně
Šířka: 53 cm, výška: 73 cm, rámování: 95 x 75 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 04.01.2022 20:47 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč