A. Held - Řeka v horách

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 69 cm, výška: 55 cm, rámování: 65 x 79
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.02.2024 20:05 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč