16. Nečitelná signatura
akvarel na kartonu, Lodě na moři, sign nečitelně PD, paspartováno 45 x 17, rámováno 41 x 69 cm, autor neurčen
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč