16. Nečitelná signatura
litografie na kartonu, sign. LD 1951, Krajina s říčkou, rozměr 16,5 x 23,5 cm, pasparta, rámováno 32,5 x 40,5 cm
Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 250 Kč