16. neznámý autor
Dívka s dlouhými vlasy - neurčený autor, olej na plátně, rentoilováno v bocích plátnem, restaurováno, rozměr 42,5 x 63 cm, nově rámováno 50 x 60 cm
Konec dražby: 25.01.2016 20:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč