16. Schneiderka Alois 1896-1958
pastel na papíře, Dubrovník, sign. LD, 25x40cm, rámováno 30x44cm, rám poškozen
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 450 Kč