Pohled do krajiny
Autor: Jaroslav Rérych
(1888 Kropáčova Vrutice - 1965 Havlíčkův Brod)
Signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: lept, datace: 1939
Šířka: 18 cm, výška: 11,5 cm, rámování: 21 x 27 cm
Konec dražby: 10.04.2024 21:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč