160. Krčma Karel 1908-1988
Zimní krajina, olej na kartonu, signováno PD Krčma, rozměr 33,5 x 48 cm, rámováno 51,5 x 66,5 cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč