160. Modlící se Panna Marie
malba je nepřímou kopií dle obrazu italského malíře Giovanni Battisty Salvi da Sassoerrato, nově rámováno, povolení NPÚ k vývozu a prodeji
Technika: olej na plátně, datace: 19. století
Šířka: 46 cm, výška: 61,5 cm, rámování: 77 x 61
Konec dražby: 31.07.2018 22:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč