160. Neurčený autor
Táhnoucí husy - akvarel na papíře, Asie, signatura a autorské razítko VD, rozměr malby 34 x 17,5 cm, rámováno, zaskleno
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč