160. Portrét
signováno vpravo dole
Šířka: 22,5 cm, výška: 31 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 11.05.2020 20:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč