Zlobivý pejsek

Autor: Evžen Seyček
(1917 Znojmo - 2009 Praha)

signováno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: perokresba
Šířka: 11 cm, výška: 12 cm, rámování: 27 x 22 cm

Konec dražby: 25.11.2019 19:37 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 200 Kč