9. Kvítí ve džbánu
Autor: Karel Veselý-Nadějkovský
(1912 Borovany (CZ) - 1997 Bratislava (SK))
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: tempera, datace: 1991
Šířka: 30 cm, výška: 40 cm, rámování: 45 x 38 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 25.11.2019 19:38 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč