Kompozice

Autor: František Kaláb
(1908 Brno - 1950 Brno)

Přisouzeno autorovi, signováno a datováno vlevo nahoře, rámováno a paspartováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1963
Šířka: 34 cm, výška: 20 cm, rámování: 35 x 47,5

Konec dražby: 06.02.2024 20:42 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč