166. Oravský podzámek

Autor: Ferdinand Julius Vilém Laufberger
(1829 Bohusudov (CZ) - 1881 Vídeň (Rakousko))

signováno v tisku dole, vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: ocelorytina, datace: 19. století
Šířka: 17 cm, výška: 21 cm, rámování: 35,5 x 30,5 cm

Konec dražby: 26.11.2019 22:14 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč