161. Kytice
rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 23,5 cm, výška: 25 cm, rámování: 34 x 32 cm
Konec dražby: 13.09.2021 21:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč