161. Novák J. 19.století
Portrét mladé dívky, kresba, signováno a datováno PD, zaskleno, rozměr 48,5 x 38,5 cm, rámováno 72 x 55 cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč