161. Volf František (1897-1983)
Portrét - akvarel na dřevěné desce, pasparta, František Volf, signováno F. Volf, rozměr 20 x 14,5 cm, rámováno zaskleno
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 250 Kč