112. Kámen
Autor: Emil Juliš
(1920 Praha - 2006 Louny)
signováno a datováno, kamenná plastika barevně polychromovaná
Datace: 1978
Konec dražby: 25.11.2019 21:20 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč