118. Krajina s jezerem
Autor: J. Schreyer
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 26 cm, výška: 19 cm, rámování: 38 x 44,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 25.11.2019 21:26 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč