162. Hradčany
signováno a číslováno uprostřed dole, číslováno 42/100, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 33 cm, výška: 41 cm, rámování: 51 x 44 cm
Konec dražby: 29.11.2021 20:20 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 250 Kč