162. Nečitelné
Pohled na podhůří, akvarel na papíru, signováno VD, rozměr 38,5 x 53,5 cm, rámováno 52,5 x 67 cm
Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč