162. Rám s reprodukcí
Zdobený rám, sklo
Šířka: 118,7 cm, výška: 50 cm, rámování: 58,7 x 127,6 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 30.11.2021 20:20 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč