Korida
Autor: Inka Delevová
(1948 Praha)
signováno vpravo dole, autorský štítek na reverzu, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: plátno napnuté na kartonu
Šířka: 49 cm, výška: 33 cm, rámování: 44 x 60
Konec dražby: 13.05.2024 21:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč