180. Pražský orloj

Autor: Inka Delevová
(1948 Praha)

signováno v tisku i rukou autorky, datováno vpravo dole, věnování vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie, datace: 2006
Šířka: 28,5 cm, výška: 40 cm, rámování: 59,5 x 45

Konec dražby: 13.05.2024 20:59 SELČ

Zbývá: 9d 12h 58m 58s

Vyvolávací cena: 3 000 Kč