152. Konvolut 4ks - Pražských ulic
Autor: Václav Jansa
(1859 Rovné - 1913 Černošice)
Signováno a datováno vpravo dole, volný grafický papír
Technika: ofset
Šířka: 24 cm, výška: 30 cm
Konec dražby: 09.12.2020 20:43 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč