Odpočinek po práci
Autor: František Klimeš
(1871 Kaňk - 1916 ?)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 66 cm, výška: 86 cm, rámování: 97 x 75
Stav: poškozeno
Konec dražby: 14.05.2024 20:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 9 000 Kč