113. Objekt
Autor: Jan Štorkán
(1956 Mladá Boleslav - 2012 Hradec Králové)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: na sololitu, datace: 2003
Šířka: 50 cm, výška: 50 cm, rámování: 61 x 61 cm
Konec dražby: 10.02.2020 18:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč