168. Krajina
Autor: Jan Štorkán
(1956 Mladá Boleslav - 2012 Hradec Králové)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: kombinovaná technika, datace: 2012
Šířka: 16 cm, výška: 16 cm, rámování: 28 x 28 cm
Konec dražby: 09.06.2020 21:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč