85. Moře
Autor: Miloslav Jemelka
(1928 Olomouc - 1960 Olomouc)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: akvarel
Šířka: 42 cm, výška: 30 cm, rámování: 48 x 60 cm
Konec dražby: 10.02.2020 18:13 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč