34. Okna
Autor: Marie Michaela Šechtlová
(1952 Praha)
Signováno vpravo dole tužkou, vlevo číslováno 51/120, volný list
Technika: litografie
Šířka: 10 cm, výška: 15 cm
Konec dražby: 14.05.2024 20:11 SELČ
Zbývá: 12d 14h 40m 32s
Vyvolávací cena: 300 Kč