164. A. Bossi - Gentlemani na honu

Signováno vlevo dole, rámováno, rám obsahuje štítek autora
Technika: olej na dřevě
Šířka: 26 cm, výška: 32 cm, rámování: 42 X 36 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 06.04.2022 20:26 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč