164. Dvě husy
Melchior d´Hondecoeter - následovník, výřez na plátně, reintolováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 80,5 cm, výška: 75 cm, rámování: 78 x 83 cm
Konec dražby: 06.12.2017 20:42 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 16 500 Kč