164. Jiřincová Ludmila (1912-1994)
Smutek nad hrobem - litografie, signováno PD pasparta, zaskleno, rozměr tisku 33 x 46 cm, oblepeno 49 x 37
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč