164. Květiny ve džbánu - sig. Husník
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 46 cm, rámování: 56 x 45 cm
Konec dražby: 20.07.2021 22:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč