164. Raubíři
signováno tužkou vpravo dole
Technika: dřevoryt na kartonu
Šířka: 12,5 cm, výška: 15,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 11.05.2020 20:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč