23. Potok v létě

Autor: František Tříska
(1901 Praha - 1975 Prostějov)

Signováno vpravo dole, na reversu štítek z galerie Mazur. Rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 60 x 80 cm

Konec dražby: 13.12.2022 20:14 SEČ

Zbývá: 13d 12h 46m 34s

Vyvolávací cena: 4 500 Kč