23. Potok v létě
Autor: František Tříska
(1901 Praha - 1975 Prostějov)
Signováno vpravo dole, na reversu štítek z galerie Mazur. Rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 60 x 80 cm
Konec dražby: 13.12.2022 20:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč