Kytice
Autor: František Tříska
(1901 Praha - 1975 Prostějov)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: plátno natažené na desce
Šířka: 48,5 cm, výška: 63,5 cm, rámování: 81 x 64,5
Konec dražby: 23.11.2023 20:46 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč