Portrét muže

Autor: Karel Duchna
(1903 - ?)

signováno vlevo a datováno vpravo, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kresba, datace: 1930
Šířka: 39 cm, výška: 48 cm, rámování: 65,5 x 55 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 11.05.2020 20:06 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč