165. Jelínek Zdeněk *1923
Profil staršího muže, kresba, signováno PN, zaskleno, rozměr 48,5 x 38,5 cm, rámováno 56,5 x 47 cm
Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč