165. Maršálek Zdeněk *1939
černobílá fotografie na papíře, Rogalo2, signováno PD, datováno 1973, vzadu autorské razítko, průměr 29,5 cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč