165. Večeřa Bohumil (1904-1974)
Kopcovitá krajina - olej na dřevěné desce, signováno LD J. Večeřa, rozměr malby 24 x 30 cm, rámováno
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč