20. Pařížská dáma u Mouline Rouge
Autor: Jan Šafařík
(1886 Prostějov - 1915 ?)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Šířka: 31 cm, výška: 46 cm, rámování: 64,5 x 47 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 17.12.2019 19:20 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč