Vráž u Písku

Autor: Vratislav Mareš
(1905 Klášter Plzeň jih - ?)

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel, datace: 1964
Šířka: 45 cm, výška: 58 cm, rámování: 66,5 x 53 cm

Konec dražby: 10.02.2020 22:39 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč